PRACA DLA DORADCY

Manager zespołu | #szukamynajlepszych

Helton jest jednym z najszybciej rozwijających się biur nieruchomości w Krakowie. To biuro, które tworzy zespół agentów pełnych pasji i energicznych, którzy chcą zmienić wizerunek pośrednika w obrocie nieruchomościami. Naszą misją jest stać się liderem szybkiego wynajmu i sprzedaży w Krakowie.

Dołącz do nas, pracuj wśród najlepszych!
Jesteś gotowy na szybki rozwój zawodowy, profesjonalne szkolenie, a przede wszystkim pracę, która daje Ci satysfakcję.

OPIS STANOWISKA

W związku z rozwojem naszej firmy, szukamy osoby na stanowisko:
Specjalista ds. Nieruchomości
Miejsce pracy: Kraków
Region: małopolskie
Wynagrodzenie: w zależności od wyników

Do zadań agenta nieruchomości należy:
- realizacja planów sprzedaży / wynajmu nieruchomości,
- profesjonalne przygotowanie oferty nieruchomości,
- przygotowanie dokumentacji fotograficznej i opisów ofert,
- prezentacja oferty mieszkaniowej,
- prowadzenie negocjacji i przygotowywanie umów,
- kompleksowa obsługa klienta w zakresie transakcji sprzedaży / wynajmu nieruchomości,
- utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami firmy.

Oferujemy wybranych kandydatów:
- zarobki oparte na przejrzystym i atrakcyjnym systemie prowizyjnym,
- reprezentowanie firmy o ugruntowanej pozycji,
- dostęp do nowoczesnych i profesjonalnych narzędzi pracy,
- pracować w atmosferze sprzyjającej wydajności,
- szkolenie wstępne, wprowadzenie do branży nieruchomości i przygotowanie nowego pracownika do obsługi klientów firmy,
- cykliczny pakiet szkoleniowy poszerzający wiedzę z zakresu pośrednictwa w obrocie nieruchomościami i profesjonalnej obsługi klienta,
- możliwość rozwoju zawodowego w oparciu o atrakcyjne programy motywacyjne.

Oczekujemy od Ciebie:
- dostępność od poniedziałku do piątku,
- wysokie umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne,
- twórcze podejście do pracy,
- motywacja do pracy,

Prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem na adres: biuro@helton.pl lub na adres pawel@helton.pl
Odpowiadamy tylko na wybrane aplikacje.

Proszę dodać następującą klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy na potrzeby procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923, z późniejszymi zmianami. "

KONTAKT

    Projekt i wykonanie BrandOxygen