O NAS

Biuro nieruchomości Helton to jedna z najdynamiczniej rozwijających się krakowskich firm na rynku nieruchomości. Jesteśmy znani z wysokiej jakości usług, profesjonalizmu i pełnego zaangażowania w pracę, którą wykonujemy. Nasze biuro specjalizuje się w wynajmie i sprzedaży nieruchomości w średnim i wysokim standardzie.
Dzięki doświadczeniu oraz doskonałej znajomości rynku nieruchomości jesteśmy w stanie zapewnić Państwu kompleksową obsługę transakcji. Cechuje nas indywidualne podejście do każdego klienta, dokładna diagnoza jego potrzeb, profesjonalizm i miła obsługa. Cieszymy się zaufaniem klientów i partnerów. To wszystko sprawia, że z nami szybko osiągniesz swój cel.

To wszystko sprawia, że Helton staje się ''pośrednikiem pierwszego wyboru''

Zapraszamy do współpracy.

MISJA

Naszą misją jest bycie liderem wynajmu, sprzedaży nieruchomości oraz zarządzania najmem w Krakowie.

NASZ ZESPÓŁ

Paweł Wałaszek

W krakowskiej branży pośredników w obrocie nieruchomościami pojawił się w 2012 roku, będąc jednym z najskuteczniejszych doradców, a następnie właścicielem własnego biura. Przeprowadził kilkaset transakcji na terenie całego Krakowa. Uczestnik wielu szkoleń i kursów, między innymi szkolenia ReCamp czy kursów organizowanych w ramach projektu „Zarządzanie Innowacją”. Obsługuje głównie nieruchomości PREMIUM, specjalizuje się w wynajmie apartamentów w wysokim standardzie zlokalizowanych na prestiżowych inwestycjach.

W branży nieruchomości z powodzeniem wykorzystuje swoje umiejętności interpersonalne. Przyjazna postawa oraz zaangażowanie są jedynymi z kluczy do jego sukcesu. Koncentruje się przede wszystkim na klientach i ich potrzebach, ich aktywną obsługę i budowanie długotrwałych relacji.

Faustyna Kowal

Faustyna to niezwykle ceniony specjalista ds. nieruchomości i lider wśród naszych agentów. Posiada bardzo duże doświadczenie przy wynajmie apartamentów oraz sprzedaży nieruchomości w Krakowie oraz w jego okolicach. Od lat cieszy się zaufaniem klientów, którzy powierzają jej swoje transakcje oraz plany dotyczące nieruchomości. Odbyła liczne szkolenia oraz kursy, dzięki którym jest jednym z najlepszych fachowców dostępnych na rynku. Potrafi szybko i skutecznie wyszukiwać najbardziej trafne oferty oraz propozycje dla swoich klientów. Ma na swoim koncie wiele dużych przedsięwzięć i ciągle doskonali swoje umiejętności – co sprawia, że jej klienci są obsługiwani według najwyższych standardów.Faustyna zaprasza do kontaktu wszelkie osoby potrzebującej fachowej i szybkiej pomocy przy wynajmie oraz sprzedaży wszelkiego rodzaju nieruchomości. Udzieli również profesjonalnego wsparcia przy zarządzaniu najmem.

Magdalena Piotrowicz

Magdalena to specjalista ds. nieruchomości, którego cechuje wyjątkowe zaangażowanie w wykonywaną pracę oraz pozytywne podejście do klienta. W branży nieruchomości z powodzeniem wykorzystuje  wieloletnie doświadczenie w obsłudze klienta oraz umiejętności negocjacyjne – które doskonaliła na profesjonalnych szkoleniach. Transakcje dotyczące wynajmu oraz sprzedaży nieruchomości są zawsze wykonywane przez Magdalenę w sposób profesjonalny i z dbałością o potrzeby klienta. Z pewnością jest to pośrednik, którego warto polecić nawet najbardziej wymagającym klientom. Magdalena dba również w oddziale firmy o wysoką jakość obsługi klienta obcojęzycznego.

Ewelina Łabno-Bieniek

Ewelina to osoba pełna pasji oraz optymizmu. Nieodłącznym elementem wizerunku Eweliny jest szczery uśmiech. W celu zapewnienia najwyższej jakości współpracy podnosi swoje kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w licznych szkoleniach i kursach. Powierzone zadania wykonuje z pełnym zaangażowaniem. Klienci cenią jej wiedzę oraz doświadczenie w branży nieruchomości.

Katarzyna Flak

Katarzyna to pełen pasji office manager, który koordynuje działania agencji oraz dba o to, aby współpraca z kontrahentami odbywała się w oparciu o najwyższą jakość obsługi klienta. Celem jej pracy jest zapewnianie właściwych standardów administracyjnych oraz urzędowych podejmowanych transakcji. Doskonale rozumie wszelkie potrzeby klientów działających na rynku nieruchomości, a ich pełne zadowolenie jest priorytetem jej codziennej pracy. Zaprasza do kontaktu wszelkie osoby poszukujące wysokiej jakości współpracy przy wynajmie, sprzedaży oraz zarządzaniu nieruchomościami.

 

 

 

Norbert Myrda

KONTAKT

    Projekt i wykonanie BrandOxygen