Nowe oblicze
działania

Przeszliśmy wizualną metamorfozę.
Odkryj, dlaczego zdecydowaliśmy się na zmiany i co nowego przynoszą.

Zobacz więcej

Powody rebrandingu

Po 10 latach działalności postanowiliśmy dopracować to, w jaki sposób prezentuje się nasza marka. Poznaj główne powody, dla których zmieniliśmy się wizualnie.


  1. Podkreślenie postawy biznesowej.
    Czasem okładka książki nie pasuje do zawartości. W naszym przypadku też tak było. Spójna identyfikacja wizualna to podkreślenie dbałości o detale. Taką postawą kierujemy się współpracując z Klientami – stawiamy ich potrzeby w centrum i dbamy o każdy szczegół.

  2. Ekspozycja wartości
    Poprzednia kolorystyka w żaden sposób nie korespondowała z tym, jacy jesteśmy i czym kierujemy się w pracy. Nie oddawała naszej otwartości i energii do działania. Chcieliśmy precyzyjnie zakomunikować nasze biznesowe DNA.

  3. Zaznaczenie obecności na rynku
    Nasz branding był przestarzały. Szukaliśmy sposobu, który na nowo zaakcentuje naszą obecność. Zależało nam, aby po pierwsze podkreślić, jak długo działamy w branży nieruchomości. Po drugie zaznaczyć, że jesteśmy na bieżąco z trendami i nie pozostajemy w tyle.

Praca nad rebrandingiem

1.
Analiza sytuacji wyjściowej

Na początku przeprowadziliśmy audyt obecnego wizerunku naszej agencji nieruchomości. Zaangażowaliśmy cały zespół, aby uzyskać kompletny obraz tego, jak jesteśmy postrzegani wewnątrz firmy i na zewnątrz. Próba oceny, czy aktualny wizerunek marki Helton odzwierciedla naszą misję i wspiera cele biznesowe.

2.
Praca nad koncepcją graficzną

Kolejnym etapem rebrandingu był sam proces kreatywny. Nasz dział marketingu współpracował tutaj z zewnętrzną agencją brandingową, która odpowiadała za stworzenie konceptu nowego designu. Po kilku miesiącach intensywnej współpracy, powstał nie tylko projekt logo. Opracowano system wizualny, który stał się podstawą komunikacji marki.

3.
Plan wdrożenia

Za prezentację efektów rebrandingu odpowiadał nasz dział marketingu. Opracowaliśmy plan wykonawczy i strategię komunikacyjną, która określała sposób, w jaki opowiemy o zmianach.

Prezentacja zmiany

Obejrzyj materiał wideo poniżej i zobacz, jak pracowaliśmy nad zmianą.
bn-video__cover--image

Zobacz, co się zmieniło

Logo

Każdy element naszego logo jest nośnikiem znaczenia. Kształt sygnetu nawiązuje do bloku startowego, z którego korzystają sportowcy. To koresponduje z tym, że w nasze DNA wpisana jest „gotowość do działania” za i dla Klientów.

Kolory

Jesteśmy energiczni i pewni swoich umiejętności. Wyróżnia nas pozytywnie nastawienie do działania. Dlatego postawiliśmy na kolory, które to symbolicznie podkreślają.

Komunikacja

Nasz sygnet będziemy wykorzystywać w komunikacji jako motyw “dziurki od klucza” – otwartego okna, przez które można zajrzeć do firmy i zobaczyć, jak działamy.

Misja i wizja

Misja

Misja

Naszą misją jest kompleksowa pomoc w spełnianiu nieruchomościowych planów. Wiemy, jak ciężko zrobić pierwszy krok, dlatego oferujemy wsparcie na początku i asekurację na dalszym etapie. Nie chcemy być kolejną agencją, która bombarduje Was tylko ofertami nieruchomości. Chcemy słuchać i reagować na Wasze potrzeby – prowadzić dialog, inspirować do zmian.

Wizja

Wizja

Jesteśmy kameralną firmą z dużymi aspiracjami. Chcemy stać się liderem w sektorze zarządzania najmem nie tylko w Krakowie.

Zobacz jak działamy za Ciebie 

Obejrzyj materiał wideo, aby dowiedzieć się, jak łączymy ludzi z właściwymi adresami.
bn-video__cover--image

Wartości, którymi kierujemy się  działając za Ciebie

Klientocentryzm

To nie strategia i ładnie brzmiące słowo w misji naszej firmy. To filozofia działania, w której Klienci nie są tylko cyframi i transakcjami.

Szacunek

Do ludzi, zwierząt i planety. Budujemy relacje oparte na zaufaniu. Troszczymy się o środowisko i chętnie angażujemy się w psiolubne inicjatywy.

Aktywność

Nasza biznesowa postawa to ciągły ruch. Nie stoimy w miejscu. Rozwijamy się. Wyróżnia nas ciągła gotowość do działania.

Transparentność

Działamy transparentnie. We współpracy z nami nie ma ukrytych kruczków. Cenimy jasną i szczerą komunikację.

Jak działamy za Ciebie?

1. Wynajem i zarządzanie najmem

Szukasz rzetelnych najemców? Zależy Ci na płynności wynajmu? Pozwól, że odciążymy Cię we wszystkich obowiązkach związanych z wynajmem.

2. Sprzedaż nieruchomości

Brak odzewu ze strony kupujących? Nie u nas. Tworzymy strategie sprzedaży, które przyciągają jak magnes. Współpraca z nami zwiększa liczbę dzwoniących telefonów. Tak, to my odbieramy je i weryfikujemy za Ciebie.

3. Zakup nieruchomości

Marzysz o własnym M? A może planujesz zakup mieszkania pod inwestycję? W obu przypadkach doskonale trafił_ś. Pomożemy Ci znaleźć przestrzeń, która spełni Twoje oczekiwania.

4. Najem

Szykuje się zmiana adresu? Zajmij się pakowaniem, a resztę zleć nam. Znajdziemy mieszkanie, które będzie idealnie współgrać z Twoim stylem życia. Potrzebujesz psiolubny adres? Z przyjemności spełnimy oczekiwania Twojego czworonożnego współlokatora.

Działamy za Ciebie

Tylko jeden krok dzieli Cię od tego, by zacząć realizować swoje nieruchomościowe plany.
Wypełnij krótki formularz, a my skontaktujemy się z Tobą do 24h.

Wyślij formularz

Zobacz kto działa za Ciebie

Za sukcesem każdej firmy stoi zaangażowany i kompetentny zespół. To, że jako agencja jesteśmy obecni na rynku i działamy nieprzerwanie od 10 lat, to efekt ciężkiej pracy ludzi, którzy tworzą markę Helton Nieruchomości. Dzięki cyklicznym spotkaniom i otwartej wymianie myśli tworzymy rozwiązania, które przynoszą wymierne korzyści naszym Klientom.

Skontaktuj się z nami

Weronika Matuszyk
Office Manager