home staging

co to jest home staging?

Długo nad tym pracowaliśmy, aż w końcu się udało. Wprowadziliśmy zupełną nowość na lokalnym rynku nieruchomości. Jesteście ciekawi, czym jest home staging? To usługa polegająca na przygotowaniu nieruchomości do sprzedaży lub najmu. Co dzięki temu zyskujemy? Dwukrotnie przyśpieszamy proces sprzedaży, a ceny jesteśmy w stanie podnieść nawet o 10%! Nasze metody sprawiają również, że nieruchomość zmienia charakter, co czyni ją bardziej atrakcyjną i wyróżniającą się na tle konkurencji.

sprzątanie

aranżacja

stylizacja

NASZA OFERTA

W ramach usługi home stagingu przeprowadzimy konsultacje, a następnie wprowadzamy zmiany konieczne do przeobrażenia wnętrz na wspaniałe pomieszczenia. W dalszej kolejności przygotowujemy kampanie marketingowe, dzięki którym o Twoim mieszkaniu dowiedzą się potencjalni klienci. Wszystkim zajmiemy się w ramach usługi home staging – profesjonalnie podchodzimy do sprzedaży mieszkań, ponieważ wiemy, jak poważne są to inwestycje. Zobacz, jak wygląda u nas ten proces.

3 zasady skutecznośc home stagingu

1

Zacznijmy od krótkiego pytania. Ile razy zrezygnowałeś(-aś) z usługi lub kupna ze względu na źle przygotowaną, niedostoswaną do Twoich potrzeb ofertę? Właśnie. Za dużo. My wiemy, że pierwszy krok powinien polegać na stworzeniu profesjonalnej oferty, która przyciągnie odbiorcę nie tylko merytorycznymi treściami, ale także wizualizacją graficzną. Przyciągnijmy klientów razem!

2

Wiesz, jak łatwo pozyskać nabywców? Bo my tak i z chęcią Ci pomożemy. Spróbuj odpowiedzieć sobie na pytanie, czy naprawdę chciałbyś(-abyś) sam(-a) zaprojektować swoje wnętrza, wyznaczać gniazdka na ścianach i wybierać kolory? Nie każdy ma taką wyobraźnię, a my możemy zatrudnić fachowców i oddać gotowy produkt. Łatwiej? No jasne, lepiej od razu cieszyć się urządzonym mieszkaniem!

3

Kupujący nieruchomości czasem skupiają na rzeczach zupełnie nieistotnych. Mieszkanie wydaje się zupełnie idealne; dobra lokalizacja, rozsądna cena, doskonała wielkość… i pojawia się problem, bo kolor ścian w przedpokoju nie jest najlepszy. My sprawiamy, że wielkie problemy przeradzają się w małe, aż znikają zupełnie. Zaufaj ekspertom, wiemy, jak uargumentować swoje zdanie!

KONTAKT

    Projekt i wykonanie BrandOxygen