sprzedaż nieruchomości

Dlaczego sprzedawać z Helton?

DOŚWIADCZENIE

Lata doświadczenia i rozwoju

Do perfekcji opanowaliśmy już sprzedaż nieruchomości. Myślisz, że niepotrzebnie się chwalimy? Masz rację, nasze doświadczenie w branży mówi samo za siebie. Liczba klientów i zawartych transakcji potwierdzają, że jesteśmy niezawodną firmą, która realizuje wyznaczone cele. Nasi agenci regularnie przechodzą szkolenia, dzięki czemu są na bieżąco z obowiązującymi trendami i zasadami pracy na rynku nieruchomości. Sprzedaż mieszkania jeszcze nigdy nie była tak prosta, jak będzie z ekspertami Heltona.

SKUTECZNOŚĆ

Niezawodny i efektywny marketing

Dbamy o cały proces reklamowy, który uruchamiamy wraz z podjęciem się sprzedaży nieruchomości. Dzięki temu masz pewność, że zainteresowanie będzie ogromne, a Ty będziesz mógł(-a) wybierać wśród zgłaszających się klientów. Drugą niewątpliwą zaletą naszych działań marketingowych jest możliwy wzrost cen nieruchomości. Odpowiednia promocja i stworzenie historii wokół marki spowodują, że oferta stanie się wyjątkowa na tle innych, konkurencyjnych. Nie wierzysz? Sprawdź nas i przekonaj się sam(-a)!

PROFESJONALIZM

Sprawdzone rozwiązania sprzedażowe

Czym się wyróżniamy? Wspieramy naszych klientów od początku do końca transakcji – przypisujemy osobistych agentów, na których możesz liczyć w każdej kwestii. Z naszym doświadczeniem wiemy, na co zwrócić uwagę. Udowodniamy to z każdym działaniem: od prawidłowej analizy rynku w celu oszacowania wartości nieruchomości i stworzenia właściwej oferty, przez wprowadzenie i szeroką promocję nieruchomości, aż po wsparcie w spełnieniu wszelkich wymogów formalno-prawnych.

ZAUFANIE

Powodzenie na rynku nieruchomości

Lubimy pracować, nawet dużo i jeszcze więcej. Dlatego sprawia nam radość fakt, że klienci do nas wracają i polecają innym. Cieszymy się zaufaniem, ponieważ już niejednokrotnie udowodniliśmy swoją wiedzę i zaangażowanie. Wychodzimy z założenia, że umiejętności można nabyć (w końcu konkurencja nie jest taka mała), ale pasję po prostu trzeba mieć. To ona sprawia, że angażujemy się w każdy projekt, podchodzimy indywidualnie do klientów i staramy się zrozumieć Twoje potrzeby. Dzięki temu współpraca z nami to sama przyjemność!

KONTAKT

    Projekt i wykonanie BrandOxygen