wynajem nieruchomości

Powody, dla których warto powierzyć obsługę wynajmu nieruchomości firmie helton

Lubisz prowadzić długie negocjacje, godzinami poszukiwać chętnych, podtrzymywać ceny i nie dać się zbijać z tropu? A może wolisz dostać przelew i nie martwić się niczym innym? Jeśli druga opcja bardziej przypada Ci do gustu, zgłoś się do nas! Dzięki doświadczeniu, odpowiedniemu przygotowaniu, wiedzy oraz umiejętnościom potrafimy prowadzić twarde negocjacje – znajdziemy chętnych do wynajęcia Twojego mieszkania i pomożemy w sprawach administracyjno-prawnych.

REALISTYCZNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI

Dobrze znamy rynek nieruchomości, więc doskonale orientujemy się w cenach krakowskich mieszkań. Znajdziemy dla Ciebie najemców w błyskawicznym tempie, ponieważ przeprowadzamy realistyczne wyceny i negocjujemy tylko z tymi naprawdę zainteresowanymi. Ty szybko zdobędziesz lokatorów, a najemcy będą niezwykle zadowoleni. Każdy lubi uczciwe i jasne warunki współpracy, Ty również?

UGRUNTOWANA POZYCJA NA
KRAKOWSKIM RYNKU

Istniejemy na rynku nieruchomości już parę lat, dzięki temu mamy doświadczenie oraz wielu klientów. Cieszymy się ze swojej pozycji lidera w branży i z tego, że wciąż jesteśmy polecani – to wszystko sprawia, że możemy wyznaczać kierunki rozwoju i szerzyć dobre praktyki pracy. Charakteryzujemy się indywidualnym podejściem do klientów, ogromnym zaangażowaniem i chęcią pomocy – sprawdź do czego jesteśmy zdolni!

PROFESJONALNA I WYJĄTKOWA FOTOGRAFIA

Wyobraź sobie, że chciałbyś(-abyś) wynająć mieszkanie. Czy w pierwszej kolejności jeździsz pod adresy wszystkich pokoi, jakie znalazłeś(-aś) w Internecie? Zwiedzasz całe miasto, po cichu licząc, że w końcu trafisz na mieszkanie marzeń? Raczej nie. To fotografia zamieszczona w ogłoszeniu sprawia, że podejmujesz ten krok i wychodzisz się rozejrzeć. Z tego też powodu zdjęcie musi być olśniewające i przyciągające. My rozumiemy ten proces, sprawdź naszą galerię i oceń sam(-a).

KONTAKT

    Projekt i wykonanie BrandOxygen